Сб. Січ 28th, 2023

Прокурор Донецької області Євген Білоусов під час оперативної наради щодо стану роботи органів прокуратури області підбив підсумки роботи прокуратури по основних напрямах діяльності впродовж 4 місяців 2020 року.

Учасники оперативної наради щодо стану роботи органів прокуратури області, що проходила під головуванням прокурора Донецької області Євгена Білоусова, обговорили основні напрями та шляхи підвищення її ефективності з урахуванням векторів діяльності, визначених Офісом Генерального прокурора.

У нараді взяли участь заступники прокурора області, начальники управлінь та керівники місцевих прокуратур.

Євген Білоусов позитивно оцінив здобутки прокуратури, зокрема у збереженні позитивної тенденції до зменшення кількості розбійних нападів, грабежів, крадіжок, у тому числі поєднаних з проникненням до житла, та незаконних заволодінь транспортними засобами. Окрім цього, зменшена кількість зареєстрованих тяжких тілесних ушкоджень, фактів викрадення людей, злочинів проти статевої свободи та недоторканості осіб.

Під час обговорення нагальних питань прокурор області зосередив увагу присутніх на необхідності посилення протидії злочинності і корупції в регіоні, активізації проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами зайняття гральним бізнесом та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

«Серед іншого я вимагаю від вас активізації представницької діяльності прокуратури у судах, боротьби із незаконними порубками дерев на територіях природно-заповідного фонду та у полезахисних лісосмугах, виявлення правопорушень у земельній сфері, а також викриття незаконної діяльності організованих злочинних угруповань», – наголосив прокурор області.

Під час наради обговорено основні недоліки роботи місцевих прокуратур та вказано на заходи щодо їх виправлення та недопущення у подальшій роботі.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *