Чт. Лют 2nd, 2023

Дізнатися як захистити свій аккаунт від шахраїв, отримати рекомендації та повідомити про злочин в сфері кібербезпеки тепер можна у месенджері Тelegram. Всі повідомлення громадян обробляються провідними фахівцями та поліцейськими. Про це йдеться на сайті поліції Донецької області.

Проєкт «Cybercentre» ініційований доцентом кафедри юридичних дисциплін кандидатом юридичних наук Ольгою Ковальовою у рамках співпраці команди курсантів та фахівців Донецького юридичного інституту МВС України з відділом протидії кіберзлочинам у Донецькій області Департаменту кіберполіції Нацполіції України та реалізується за підтримки Європейського Союзу, громадської організації “Фонд “Професійний розвиток Харкова” та UPSHIFT Україна.

Під керуванням доцента кафедри юридичних дисциплін к.ю.н. Ольги Ковальової курсанти організували команду та створили чат-бот з медіабезпеки.

Мета телеграм-каналу «Cybercentre» – інформувати населення про злочини у кіберпросторі. Окрім того, користувачі можуть безпосередньо повідомити про протиправні дії щодо особистих даних у соціальних мережах та отримати алгоритм дій, який допоможе відновити медіабезпеку.

Приєднатися до каналу можна за посиланням https://t.me/Cybercentre_bot .

Зазначимо, що на базі інституту проводяться факультативні заняття з кіберполіцейськими, які готують майбутніх кандидатів на службу в сфері протидії кіберзлочинності.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *