Рятувальники Донеччини доставили допомогу в прифронтові села Волноваського району

Представники ДСНС надають допомогу населенню не лише у надзвичайних ситуаціях. Так, вже не перший рік фахівці Головного управління активно опікуються долею мешканців прифронтового населеного пункту Водяне, що у Волноваському районі. Рятувальники здійснюють доставку гуманітарної допомоги та медикаментів, що є життєво необхідними для мешканців села.

Фахівці медико-санітарної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління в черговий раз відвідали с. Водяне. Мешканцям, що залишились у селищі, провели медичну діагностику та надали медикаменти первинної необхідності.

Особливу увагу медики ДСНС приділили самотнім людям похилого віку, які не мають змоги отримати на місці професійну медичну допомогу. Після обстеження, представники медико-санітарної частини надали корисні рекомендації щодо прийому ліків, а також щодо правил особистої гігієни у умовах пандемії коронавірусу.

Крім того, під час візиту рятувальники та керівник ВЦА населених пунктів
Комінтернове, Водяне та Заїченко передали мешканцям продуктові набори, що були надані Благодійним Фондом “Карітас Маріуполь”. Рятувальники проводять зазначені заходи у зв’язку із відсутністю безпечної можливості мешканцям с. Водяне дістатися до м. Маріуполь для закупівлі продуктів харчування та ліків.

Рятувальна служба Донеччини і надалі буде підтримувати мешканців населених пунктів області, які опинились у скрутному становищі.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут