Чт. Лют 2nd, 2023

Співробітники комунального підприємства Зеленого будівництва з початку травня приступили до прикраси міських парків і скверів Маріуполя однорічними рослинами. Працівники «Зеленбуду» вже висадили близько 160 тисяч квітів. Ще 40 тисяч найближчим часом прикрасять центральні клумби міста.

Цього року кожен об’єкт придбав унікальний ландшафтний дизайн. На в’їзді в місто з лимонного тагетесу висадили яскравий грецький орнамент, а в квітучому парку «Веселка» з’явився «живий» прапор України. Для його створення співробітники «Зеленбуду» використовували порядку 1,5 тисячі віол жовтого і синього кольорів. Симетричні графічні елементи з квітів з’явилися на площі Воїнів-визволителів і біля пам’ятника Тарасу Шевченко.

«Намагалися підійти до оформлення з креативом. Порадувала ніжна рожева герань і яскраві лілові петунії. Також клумби у всіх районах Маріуполя прикрашали цинерарія, колеус, сальвії і інші квіти», – зазначив головний ландшафтний архітектор «Зеленбуду» Віктор Рудевич.

Також у цьому році в Театральному сквері зазеленіли багаторічні рослини. Уздовж центральної клумби по вулиці Куїнджі почали рости папороть і кембріджська герань.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *