Росія знов погрожує ескалацією конфлікту

0
160

Росія знов погрожує Україні розпочати активні бойові дії на сході країни.

За підсумками відеоконференції ТКГ представники країни-агресора звинуватили українську сторону в ніби то небажанні обговорювати додаткові заходи щодо дотримання режиму припинення вогню. Видання «РИА Новости» з посиланням на слова представника РФ в Тристоронній контактній групі Бориса Гризлова, повідомляє що проросійські бойовики не планують скасовувати рішення про так звану «бойову готовність» на Донбасі.

«Повинні бути прийняті кроки з деескалації, і Донбас наполягає на обговоренні та прийнятті додаткових заходів. До прийняття додаткових заходів важко говорити про скасування рішень Донецька і Луганська про бойову готовність» – заявили представники РФ в ТГК.

Варто нагадати, що 20 травня стало відомо, що ватажки ніким не визнаних квазідержавних утворень «ДНР» і «ЛНР» заявили про приведення військ у бойову готовність. Так, терорист Пасечник в ОРЛО пригрозив Україні «відсунути лінію зіткнення». Його «колега» з ОРДО Денис Пушилін теж заявив, що прийняв рішення підвищити бойову готовність «на випадок агресивної поведінки Києва».

Як бачимо РФ руками терористичних угруповань «ЛДНР» знову погрожує Україні ескалацією конфлікту. Шкода тільки що від цих ігор маріонеток Москви здебільшого страждають звичайні люди, цивільне населення Донецької та Луганської областей України.

Роман БАЛАБОЙКО

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут