Сб. Січ 28th, 2023

На реабілітацію до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» прибули 9 дітей із 3 сімей Добропільського району, які перебувають у складних життєвих обставинах. Виїзд дітей організований службою у справах дітей Добропільської райдержадміністрації.

Відпочинок і соціальна реабілітація дітей пільгових категорій організовані згідно з розпорядженням голови Добропільської РДА від 18.05.2020 №128 «Про оздоровлення та відпочинок дітей Добропільського району у 2020 році».
У санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» (Лиманський район, смт Ярова, с-ще Соснове) створені всі умови, щоби дітки гарно та весело провели час, відпочили та набралися cил. Організацію підвезення та всебічну підтримку для відпочинку дітей забезпечили представники ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач) у рамках виконання соціальної угоди між підприємством з райдержадміністрацією та Добропільською районною радою за сприяння ГО «Добре Поле» (голова Любов Марченко).

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *