ДЕНЬ ВМС ПІД ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИМ ПРАПОРОМ

Сьогодні, 5 липня, на знак солідарності з українськими військовими моряками та членами їх родин, на флагшткові Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України піднято Військово-Морський прапор України.

Право підняти прапор надали учасникам російсько-української війни капітану 1 рангу Роману Гладкому та капітану 2 рангу Олегу Савінову.

– У великих містах і маленьких приморських містечках український народ урочисто відзначає День національних Військово-Морських Сил. Але, на жаль, карантинні заходи внесли певні корективи. Тому, аби не втрачати святкового настрою, в нашому Командуванні ініційовано низку урочистостей, присвячених флотському святу, – повідомив Командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Зокрема, Командування приєдналося до Всеукраїнського флешмобу «День ВМС під Військово-морським прапором», що є вагомим аргументом у справі відродження нашої країни як морської держави.

– Нехай цей піднятий у небо стяг буде даниною нашої шани і вдячності відважним військовим морякам за мужність, витримку та самовіддану службу українському народові, а також нагадує всім нам про великі перемоги вчора, сьогодні і завжди,— наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

У ході урочистостей Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України нагородив військових моряків, які на даний час проходять службу в Командуванні, відомчими відзнаками та подарунками.

Разом переможемо!

Служба звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут