Нд. Лют 5th, 2023

Шановні громадяни України!
Кожен з нас має відчути свою власну відповідальність за захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її інформаційної безпеки, які, згідно з Конституцією України, є справою всього Українського народу!

Прохання і надалі не розголошувати переміщення підрозділів Збройних Сил України! Номери техніки, види і кількість озброєння, його приналежність до родів військ, напрямки та маршрути руху. Розголошення такої інформації може становити загрозу національній безпеці. Усвідомте самі і передайте іншим!

Генеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити фото-, відеозйомку та онлайн трансляцію та не публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають:
– місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;
– рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;
– режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;
– завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);
– підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);
– організацію, чисельність та дислокацію військ (сил).
Нагадуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті.

Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Прохання ґрунтується з урахуванням ухвалених Верховною Радою України Закону №9338 від 26.11.2018 «Про затвердження Указу Президента України №391/2018 від 26.11.2018 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони України, які містять службову інформацію» №720 від 27.12.2016 (зі змінами – №395 від 27.07 2017).

Допоможімо та підтримаймо Збройні Сили України та захисників держави!

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *