6 мільярдів гривень податків сплатили фізичні особи Донеччини до бюджету

За шість місяців 2020 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб склала 6 млрд гривень. У порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати зазначених податків збільшились на 63,4 млн гривень.

Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме – 1,5 млрд гривень, спрямовано до державного бюджету країни, лише у червні цей показник склав 277,3 млн гривень.

Відповідно 75% від загальної суми надходжень, або 4,5 млрд грн, залишились у розпорядженні місцевих бюджетів області, і це значна підтримка для розвитку та благоустрою Донецького регіону.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями податкової служби Донеччини постійно проводиться профілактична робота з питань легалізації трудових відносин та увесь комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян.

Шановні роботодавці! Тільки свідоме розуміння та відповідальне ставлення до найманих працівників щодо дотримання прозорої заробітної плати забезпечує прогрес у цьому важливому економіко-соціальному напряму. Власне, це розуміння повинно стати ведучим трендом діяльності будь-якого бізнесу.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут