Молодіжний форум «Змінимо країну разом» відбувся в Урзуфі

У с. Урзуф пройшов V районний молодіжний форум «Змінимо країну разом». Участь у заході прийняли вісім команд із Мангушського, Нікольського та Великоновосілківського районів. Форум організували громадські організації «Азовський патріот» та Мангушська районна організація греків за підтримки Мангушської райдержадміністрації, Мангушської районної ради, агрохолдінгу «HarvEast».

Темою цьогорічного форуму стала екологічна свідомість. Молодь відправилась до сонячного Урзуфу, де команди представили свої домашні завдання – екологічні проєкти та яскраві виступи музичного батлу «5 років. Перезавантаження».

Організатори також підготували різні конкурси та квести для учасників форуму: «Битва титанів» – квест на пляжі, «Кулінарий батл» – кожна команда презентувала фірмову страву в етностилі, яскраву етнодискотеку, майстер-клас «Подаруй частину тепла» та ще багато різних цікавинок.

За ці два дні форум дійсно об’єднав молодих людей. Учасники заходу отримали море позитиву та гарного настрою.

У форумі взяли участь представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут