У Костянтинівці відновлюють Центральну лікарню

Центральна районна лікарня Костянтинівки – одне з найбільш відвідуваних лікувальних установ міста. Щодня за медичною допомогою в поліклініку звертаються сотні пацієнтів, тут приймають як лікарі первинного рівня, так і вузькопрофільні фахівці.

Останні кілька років будівля лікарні перебувала не в кращому стані. Обсипається плитка з фасаду, протікає покрівля, погано працює система опалення – ці та інші проблеми відбивалися на роботі медичних працівників і пацієнтів.

Наприкінці весни стартувала капітальна модернізація лікарні. У рамках спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» було виділено фінансування на капітальний ремонт будівлі.

До відновлення покрівлі підрядники приступили наприкінці травня, днями стартували роботи по термосанації будівлі, вже поміняні старі вікна на нові сучасні склопакети. Зараз робочі штукатурять стіни лікарні.

Найближчим часом буде розпочато капітальний ремонт (термомодернізація) системи опалення поліклініки. Загальна сума всіх ремонтних робіт складає близько 10,5 млн гривень.

У КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради» відзначають, що реалізація проєкту дозволить забезпечити економію енергоресурсів, відповідний температурний режим у приміщеннях, поліпшити естетичний вигляд поліклініки та покращити обслуговування пацієнтів лікарні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут