В Очеретиному розпочалось будівництво Центру безпеки громадян

0
45

З метою реалізації заходів реформування системи цивільного захисту на території Донецької області між Донецькою облдержадміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій був підписаний Меморандум про співпрацю. У рамках цього документу на території області створюються Центри безпеки громадян, де компактне розміщення оперативних служб дозволяє ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і територій громад.

 

 

На території Ясинуватського району у смт Очеретине розпочалось будівництво чергового Центру безпеки громадян. Майбутній центр матиме площу 622 м2 та під його дахом цілодобово нестимуть службу рятувальники та поліцейські. Понад 20 тисяч громадян будуть під надійним захистом оперативних служб. Завершення будівництва центру планується у жовтні поточного року.

Створення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів при Центрах безпеки громадян забезпечує захист життя і здоров’я їх мешканців, адже це дозволить максимально скоротити час прибуття на місце події вогнеборців та поліцейських, своєчасно надати всю необхідну допомогу та підвищити якість безпекових послуг.

Слід додати, що на території Донецької області вже функціонує 12 Центрів безпеки громадян. Загалом, у рамках децентралізації на Донеччині планується створення 28 Центрів безпеки громадян.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут