До прифронтового Травневого доставили матеріали для ремонту дороги

0
39

У селище Травневе був доставлений шлак для підсипки ділянки дороги, яка з’єднує між собою населені пункти Гладосово, Травневе, Семигір’я.

Питання стану дороги, а саме необхідності завершення її підсипки обговорювалося під час зустрічі голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка з мешканцями Бахмутського району. За дорученням очільника області питання доставки шлаку було вирішено в найкоротший термін.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна спільно з представниками  районної влади та цивільно-військового співробітництва групи Світлодарськ зустріли колону машин та супроводили до місця розгрузки. Підсипання розпочнеться наступного тижня.

«Дуже важливо своєчасно розпочати роботи до сезону дощів, інакше  мешканці не зможуть дістатися до Бахмута й до інших міст і селищ, – сказала голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна. – Бахмутська РДА висловлює вдячність департаменту розвитку базових галузевих промисловостей та з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи за сприяння, що надається у вирішенні цих проблем».

Наступним кроком, що є актуальним для  населених пунктів на лінії розмежування, стане відновлення покрівель. Зараз ведеться робота з доставки будівельних матеріалів у Бахмутський район.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут