Тема обговорення – підтримка та інтеграція внутрішньо переміщених осіб

На Донеччині забезпечується системна підтримка та інтеграція внутрішньо переміщених осіб. Про це йшлося під час онлайн-засідання робочої групи з організації виконання заходів Регіональної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Донецькій області на 2019-2020 роки.

Учасники засідання підбили підсумки роботи з виконання заходів відповідної регіональної програми за перше півріччя цього року та визначили пріоритетні напрями роботи структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з внутрішньо переміщеними особами до кінця 2020 року.

Голова робочої групи Юлія Костюніна зазначила, що внутрішньо переміщені особи й надалі залишаються однією з найбільш вразливих груп населення.

«Багатьом з ВПО й досі потрібна наша допомога і підтримка, оскільки близько 78% з усієї кількості вимушених переселенців – це діти, особи з інвалідністю та люди похилого віку. Тому злагоджена системна робота щодо їх підтримки буде продовжена», – наголосила Юлія Костюніна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут