Велике будівництво: сучасний стадіон «з нуля» споруджують у Волновасі

0
30

У рамках програми «Велике будівництво» у  місті Волноваха триває будівництво «з нуля» сучасного стадіону.

Наразі на місці будівництва стадіону у Волновасі, що відбувається поруч із загальноосвітньою школою №3, завершується підготовка бетонної основи для облаштування бігових доріжок з поліуретановим покриттям. На об’єкті триває влаштування останнього, третього шару основи з гранвідсіву під укладання штучного покриття футбольного поля розмірами 90х60 метрів. Окрім цього, триває підготовка щебеневої основи під установку трибун для глядачів на 264 місця, а переобладнання колишніх гаражів під роздягальні знаходиться на етапі утепления фасаду та внутрішніх оздоблювальних робіт. Також територію обладнають зовнішнім освітленням та розмістять парковку.

 

Замовником робіт є комунальна фізкультурно-оздоровча установа «Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». На 2020 рік задля реалізації проєкту передбачено кошти в сумі 27,3 млн гривень, у тому числі 21,9 млн гривень – з обласного бюджету та 5,4 млн гривень – з районного.

Під час виїзної наради на об’єкті, яку провів заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, йшлося про необхідність усунення недоліків, які в ході моніторингу виявила комісія Кабінету міністрів України. Представники влади та підрядної організації обговорили низку актуальних питань, визначили шляхи та терміни їх вирішення. Роботи, розпочаті наприкінці весни, мають бути завершені до 1 жовтня поточного року.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут