У Добропіллі відновлює роботу «Інклюзивно-ресурсний центр»

З метою визначення особливих освітніх потреб дітей, які цього потребують, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги з 27 липня розпочав свою роботу «Інклюзивно-ресурсний центр» міста Добропілля.

Першочергово будуть обстежуватись діти, які мають розпочати здобуття початкової освіти у 2020-21 навчальному році та зараховуються до закладів освіти вперше.
Фахівці, діти та батьки під час карантинних обмежень повинні дотримуватись протиепідеміологічних вимог, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України №1/9-278 від 26.05.2020 «Щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів».

Всі учасники оцінки мають використовувати маску, одноразові рукавички та бахіли. Обов’язковим є проведення температурного скринінгу всіх відвідувачів – дітей та супроводжуючих їх осіб.
Під час проведення комплексної оцінки, батьки дитини можуть здійснювати допомогу в організації оцінки, виконуючи вказівки фахівців інклюзивно-ресурсного центру, подавати необхідні для оцінки матеріали дитині для уникнення близького контакту фахівців та обстежуваного.
Діятиме обмеження одночасного руху відвідувачів місцями спільного користування (коридорами) та використання туалетних кімнат для уникнення натовпу та дотримання соціальної дистанції.
Вхід до приміщень Центру стороннім особам буде заборонено.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут