Уряд затвердив повернення грошей людям, які використовують електрику для опалення

Компенсація за електроопалення. Уряд затвердив повернення грошей людям, які використовують електрику для опалення. Відшкодування буде нараховуватись автоматично на рахунки споживачів. Ані заяв, ані особистої присутності не потрібно. Компенсації  будуть нараховуватись  людям, будинки яких підключені до електропалення.

На ці потреби Кабінет Міністрів виділив додаткові майже 1,5 мільярди гривень. Це один з кроків кабміну, який дозволить знизити тарифи та встановити справедливі правила гри на ринку газу та електроенергії, – каже  Юрій Бойко – заступник міністра енергетики України.  

“Це означає , що люди, як використовували електроопалення, які мешкали в багатоповерхівках, де відсутнє централізоване опалення, багатодітним сім’ям та дитячим будинкам приватного типу буде повернуто у повному обсязі за тими тарифами, які діяли на кінець року. На цю мету уряд виділив 1,4 мільярда гривень. Уряд затвердить механізм, який, хочу відмітити, не передбачатиме участі людей у процесі отримання цієї компенсації. Все відбуватиметься автоматично.” 

Нагадаємо, 1 січня Уряд затвердив єдиний фіксований тариф на електроенергію для населення у розмірі 1 гривня 68 копійок за кВт. Відтак скасував пільговий тариф, який діяв раніше. А саме 90 копійок за кВт. Якщо у помешканні лічильник накрутив до 100 кВт. Водночас, Верховна Рада рекомендує Уряду повернути пільговий тариф, який діяв раніше. 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут