На початку лютого до Маріупольського торговельного порту зайшли 11 суден. Одночасно такої великої кількості кораблів не було в порту вже протягом кількох років. 11 причалів наразі облаштували під навантаження і вивантаження пшениці, соняшникової олії, кукурудзи, імпортного вапняку. 

Фото Донеччина TV
Фото Донеччина TV
Фото Донеччина TV

Цілодобово на причалах Маріупольського порту, який називають “морськими воротами Донбасу” працюють автонавантажувачі, крани, тягачі, бульдозери, трактори та інша техніка. Це найбільший та найрозвиненіший порт Азовського моря. Його потужність дозволяє переробляти до 12 млн тонн вантажів щорічно: це і вугілля, і метал, і продукція машинобудування, а також продовольчі товари. 

Олександр Ткаченко, старший диспетчер Маріупольського морського торговельного порту

“Здесь грузится масло наливом, идет в дальнейшем в Турцию на переработку.  Подсолнечное , наше масло, которое используется у нас в готовке.”  

Портовики працюють швидко, щоб судно не простоювало. Під навантаження відведено всього чотири дні. На моніторі в диспетчерській в режимі реального часу відображається судноплавний канал. Через нього кораблі приходять до причалів порту. Вже потім вони відправляються до країн Євросоюзу, північної Америки та Африки. 

 

Рекордне перебування одразу 11 суден в порту пов’язують зі складними погодними умовами. Одночасно такої великої кількості кораблів не спостерігали вже протягом кількох років. Через сильні морози та штормовий вітер кораблі простояли в очікуванні перед Керченською протокою більше тижня.  

Ігор Барський, в.о. директора Маріупольського морського торговельного порту

Как только погода стала благоприятной и суда стали пропускать, естественно, они всей компанией пришли в Мариуполь и мы вынуждены были расставить их максимум  по причалам. Для того чтобы они не стояли на рейде в ледовых условиях, дабы не подвергать суда риску и опасности.”

Ігор Барський каже, що у 2020 році кількість переробки вантажів в порту значно збільшилася. Найнижча була чотири роки тому. Тоді через активні бойові дії на cході України судновласники побоювалися співпрацювати з Маріупольським портом.

Ігор Барський, в.о. директора Маріупольського морського торговельного порту

“В 2018 году Мариупольский порт достиг дна в грузопереработке. Самой низшей точки. В 2019 году мы оттолкнулись от дна и вектор изменился с нисходящего на восходящий. В 2019, 2020 тенденция продолжалась.”

2021 рік для Маріупольського пОрту почався досить вдало, кажуть портовики. Тільки в січні на його причалах перевантажили майже шістдесят суден.

Автор Марія Деревягіна

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут