Сб. Січ 28th, 2023

Обвинувальний акт відносно колишнього командира однієї з військових частин у зоні АТО було направлено до суду. Його службова недбалість принесла державі 32 млн гривень збитків. Це сталося через вибухи боєприпасів 22 вересня 2017 року в Донецькій області.

Слідчі ТУ ДБР у м. Краматорську встановили, що командир військової частини не забезпечив належний стан пожежної безпеки на польовому артилерійському складі поблизу м. Маріуполь Донецької області.

Спричинила детонацію пожежа, що перекинулася на територію складу. Через неї сталися вибухи боєприпісів різних калібрів, пошкодження домівок та майна місцевих жителів загальною сумою в 32 мільйони гривень.

Полковник обвинувачується у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 425 КК України).

Покарання передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил та Маріупольська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

Фото ДБР
Фото ДБР
Фото ДБР
Фото ДБР
Фото ДБР
Фото ДБР
Фото ДБР

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *