Ср. Лют 1st, 2023

Френсіс Нган підірвав ММА-спільнота переконливою перемогою над Стіпе Міочічем на UFC 260. Глава UFC Дейна Уайт заявив, що наступним суперником Хижака може стати легендарний Джон Джонс. 

Аналітики букмекерської компанії Parimatch вважають фаворитом бою чемпіона UFC у важкій вазі Френсіса Нган, і його перемога відповідає ймовірності 64%.  Вірогідність успіху Джонса становить близько 36%, інформує “Рейтинг Букмекерів”.

Цікаво, що Нган вважався фаворитом в потенційному поєдинку з Бонсом ще в серпні 2020 року. Якщо цей бій все-таки відбудеться, то це буде перший випадок за багато років, коли він відкривався аутсайдером поєдинку.

Сам екс-чемпіон вже погодився провести бій з Нган, проте заявив, що хоче побачити пристойний чек. Це цілком зрозуміло – з огляду на, що Френсіс показав в бою з Міочічем, бажання розділити з ним Октагон може виникнути тільки при солідному фінансовому стимулі.

Швидше за все, Джонс переможе за очками. Він професійно вміє так працювати, особливо останнім часом. Джонс вміє спеціально працювати другим номером, міксувати контратаки з проходами, ударами ногами.

Нган технічно виглядає слабший. Джонс – дійсно різноманітний спортсмен, а у Нган поки що є тільки сильний удар руками. Він показав хай-кік та лоу-кікі в бою з Міочічем, але поки вони кострубаті. 

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *