Сб. Січ 28th, 2023

Дві золоті медалі привезли у Краматорськ. Високі нагороди спортсмени з греко-римської боротьби здобули на Чемпіонаті України, які відбулися у Києві. Змагались  кадети народжені у 2004-2005 роках. Найсильніші борці країни виборювали звання кращого і місце у національній збірній.

У вазі до 92 кілограмів першим став Владислав Луб, який виграв всі свої схватки достроково. У вазі до 80 кілограмів – Іван Цибанєв. Він переміг суперників із Харкова та Києва. Крім того, спортсмен виконав норматив майстра спорту України.

Таке спортивне звання здобув ще один мешканець Донеччини Олексій Рева. Він один з  учасників Чемпіонату України з радіоспорту. Турнір відбувся у Вінниці минулого тижня.

Дорослі, юніори та юнаки змагались серед  естафет: спортивна радіопеленгація та короткі дистанції. Спортсмени з обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та тих, які залишились без піклування батьків. Легкоатлети –  вихованці тренера-викладача Олексія Іванька. Олексій Рева виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Загалом, Донеччина здобула у Чемпіонаті України з радіоспорту 24 медалі.