Сб. Лют 4th, 2023

Мінськ більше не буде платформою для перемовин української делегації у тристоронній контактній групі. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков на телеканалі ICTV, пише «Укрінформ».

За його словами після скасування карантину замість Мінська для безпосередніх перемовин та зустрічей необхідно шукати інше місто та іншу країну. “Ми категорично повідомили, що не будемо брати участь в засіданнях Тристоронньої контактної групи, якщо раптом завершаться карантинні обмеження і буде запропоновано продовжити ці консультації, як раніше безпосередньо в Мінську. Ми пояснили, що українська делегація не буде спрямовувати своїх представників до Мінська для зустрічей в реальному житті”.

Резніков пояснив, що це пов’язано із впливом Російської Федерації, під яким нині перебуває Білорусь, а тому довіри до цієї країни немає.

Нагадаємо, через карантинні обмеження засідання ТКГ та підгруп у рамках Мінського переговорного процесу ще з минулого року відбуваються в режимі відеоконференцій.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *