Сб. Лют 4th, 2023

Граючий спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець обмежиться в звітному сезоні одним виступом в чемпіонаті УПЛ – з київським «Динамо» в поєдинку 17 туру.

В ексклюзивному інтерв’ю Metaratings 37-річний Михайло Кополовець так прокоментував ситуацію з закінченням своєї кар’єри футболіста.

«Я чесний перед собою, оскільки зумів довести, що якщо відповідально ставитися до виконання своїх обов’язків, то незважаючи на вік, можна заслужити право виходити на поле в офіційних матчах. Після осінньої частини сезону у мене була домовленість з головним тренером Василем Кобіним, що якщо мій рівень підготовки буде його влаштовувати, то він надасть мені можливість з’явитися на полі і допомогти команді.

Заради цього довелося неабияк потрудитися, але я таки домігся свого: в поєдинку з «Динамо» вийшов на заміну. Я продовжував наполегливо тренуватися і думав, що хоча б ще раз за «Минай» обов’язково зіграю, бажано в Ужгороді, щоб подякувати вболівальникам за багаторічну підтримку.

Однак життя вносить свої корективи. Несподіваний відхід у відставку Василя Кобіна, складне турнірне становище «Миная» змусили мене змінити свої плани. Хоча, повторюю, я сподівався, що ситуація з моїм прощальним матчем буде зовсім інша. Зараз же найголовніше, щоб «Минай» уникнув вильоту з еліти. Саме тому довелося зосередитися на виконанні своїх прямих обов’язків. Що стосується мого прощального матчу, то він якось відійшов на другий план. Але те, що я його організую – гарантую .Скорее за все, це буде матч за участю моїх друзів, з якими я провів свої кращі роки у футболі, виступаючи за ужгородське «Закарпаття» і львівські «Карпати».

Нагадаємо, що за час 20-річної кар’єри Михайло Кополовець захищав кольори «Закарпаття», «Карпат», «Говерли», білоруської «Белшіни», німецького «Айнхайта» і «Миная».

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *