Сб. Лют 4th, 2023

Відразу 12 футболістів «Маріуполя», орендованих у «Шахтаря», не зможуть допомогти Приазовцю в черговому календарному поєдинку чемпіонату УПЛ з «гірниками».

Правий захисник «Маріуполя» Кирило Меліченко в ексклюзивному інтерв’ю Metaratings розповів, з яким настроєм готуються «городяни» до протистояння з чемпіонами.

«Докладемо максимум зусиль, щоб дати бій «Шахтарю». Більшість тих футболістів «Маріуполя», які будуть мати можливість зіграти з «гірниками», є вихованцями «Шахтаря» і захочуть довести, що в свій час даремно відмовилися від їх послуг.

Втім, я не буду оригінальним, навіть якщо б «Маріуполь» виступав в найсильнішому складі, то все одно «Шахтар» був би фаворитом. Однак саме в таких поєдинках ти переконуєшся, чого стоїш насправді, які вади потрібно усунути в першу чергу. Про те, що «Шахтар» вийде на поле з шапкозакидальним настроєм, не може бути й мови. «Гірники» не мають права на помилку, адже для них ще не все втрачено в суперництві з «Динамо» за золоті медалі. Тим більше, що очне протистояння наших грандів ще попереду.

Mи ж зі свого боку постараємося зіграти з «Шахтарем» через не можу, продемонструвати свої кращі якості, а набутий досвід нам обов’язково стане в нагоді ще в нинішньому сезоні».

Нагадаємо, що «Маріуполь» займає в чемпіонаті УПЛ дев’яте місце, набравши 21 очко.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *