Сб. Січ 28th, 2023

Двостороннє партнерство ЗС України та Польщі посилюється. Командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв провів телефонну розмову із командувачем Оперативного командування видів Збройних сил Республіки Польща Томашем Піотровські.

Українська сторона поінформувала щодо поточної ситуації у районах, наближених до кордону з Росією та на межі з тимчасово окупованими Кримом і частинами Донецької та Луганської областей. Зокрема, про комплекс військових заходів щодо стримування ескалації військової загрози – повідомляють у Командуванні об’єднаних сил ЗСУ.

У свою чергу Томаш Піотровські зауважив, що збройна агресія з боку РФ є загрозою не лише для України, а й для безпеки та стабільності усіх країн Європи.

«Для Польщі мати у партнерах безпечну і незалежну Україну — ключова справа. Ми декларуємо польську підтримку Збройним Силам України в їх прагненні до стандартів НАТО та Європейського Союзу. Впевнений, що наша співпраця на оперативному рівні буде продовжуватися, а там де потрібно – поглиблюватися», – повідомив головнокомандувач ЗС Республіки Польща.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *