Сб. Чер 10th, 2023

Медведчука і Козака підозрюють у держзраді і зазіханні на розкрадання національних ресурсів в окупованому Криму – повідомлення підписала Генеральна прокурорка Ірина Венедиктова.

Слідчі отримали достатньо підстав для зміни статусу куму Путіна та нардепу від ОПЗЖ Тарасу Козаку. Тепер вони не свідки, а підозрювані.

Напередодні, 11 травня, перед брифінгом Венедиктової та глави СБУ Івана Баканова, Служба безпеки провела обшуки в офісі партії “Опозиційна платформа – за життя” та у помешканні Медведчука.

За матеріалами справи його підозрюють, у тому що в 2015 му він змовився з урядом Росії для видобутку нафти і газу у Чорному морі. Зокрема, йдеться про родовище Глибока, яке розташоване у Чорному морі, вартість запасів якого оцінюється у 38 мільярдів гривень.

У 2012 році компанія ТОВ «Нові Проекти», що належить до орбіти Медведчука, отримала права на розробку родовища. А у 2015 році разом із Козаком Медведчук передали документальну й матеріальну базу «Глибокої» окупантам, зокрема перереєстрували ТОВ «Нові Проекти» за російським законодавством.

Аудіозапис перереєстрації підприємства показали під час брифінгу.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *