Сб. Чер 10th, 2023

“Погані дороги” – кінострічка сценаристки та режисерки Наталії Ворожбит вийшла в український прокат. Світова прем’єра відбулася ще 3 вересня минулого року.

Стрічка складається з п’яти окремих новел. У кожному творі розкривається доля пересічних мешканців Донбасу. Крім того, автор розповідає про військових по обидві сторони лінії розмежування.

Всі історії об’єднані темою доріг. П’ять історій – п’ять розбитих доріг. Підґрунтям слугували документальні свідчення занотовані на Сході України. Кастинг на фільм продовжувався більше півтора року. Робота над повнометражною стрічкою тривала рекордні три місяці. Фільм зняли за 11 мільйонів гривень. Екранізація відбулася за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, в 2017 році за сценарієм Наталії Ворожбит відбулася прем’єра кінострічки “Кіборги”. Стрічка розповідає про українських захисників, які боронили донецький аеропорт. Як запевняє сценаристка, різниця цих фільмів в тому, що Кіборги – чоловічий погляд на війну, а “Погані дороги” – жіночий.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *