Сб. Чер 10th, 2023

Три медалі здобув Артем Кайдан із Краматорська на національних змаганнях «Ігри Воїнів», які відбулися у Києві. Чоловік посів перші місця у плаванні на дистанціях 50 метрів вільним стилем і 50 метрів на спині. А також став третім у запливі на сто метрів вільним стилем.

Цим водним спортом Артем Кайдан став займатись ще у виші, брав участь у студентських змаганнях. До спорту повернувся два роки тому, коли проходив реабілітацію, бо отримав травму коліна під час служби у Краматорському прикордонному загоні.

Регулярні тренування дали свої результати під час “Ігор Воїнів”. За їхніми підсумками оргкомітет сформує збірну Україну для участі в міжнародному турнірі, який відбудеться у вересні в американському Орландо. До складу національної команди увійдуть 40 учасників бойових дій та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли під час служби.

Артем Кайдан після завершення контракту нині працює в Донецькій обласній державній адміністрації.

Міжнародні змагання «Warrior Games» започаткували в 2010 році Міністерство оборони США. Україна та Грузія вперше братимуть участь в цих іграх.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *