Вт. Чер 6th, 2023

Понад 8 тисяч житлових будинків, пошкоджених або зруйнованих внаслідок російської агресії, відновили на Донеччині. Вдалося це зробили за участі гуманітарних організацій, обласної влади, керівництва тергромад та працівників служби з надзвичайної ситуації.

До робіт у прифронтових населених пунктах приступили у 2017-му. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін під час наради за участю заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інни Драганчук.

В області також працює спеціальна комісія, яка розглядає питання з нарахування грошової компенсації за зруйноване житло. За результати її роботи ще 14 постраждалим виділили загальну суму 3,2 мільйона гривень. Нині на розгляді 534 заяви.

Під час засідання з представницею уряду були розглянуті питання продовження відновлення житлових будинків на території Донецької та Луганської областей. Вадим Філішкін та Інна Драганчук обговорили про те, щоб спростити процедуру подачі документів та отримання грошових виплат.

Нагадаємо, від початку російсько-української війни на Донеччині були зруйновані або пошкоджені майже 14 тисяч житлових будинків.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *