Пт. Чер 2nd, 2023

2 205 підтверджених випадків інфікування на коронавірусну хворобу зафіксували в Україні протягом минулої доби. Про це інформують у МОЗ. Серед хворих – 104 дитини та 85 медпрацівників.

Спалах інфекції зафіксували у Київській області – 178 людей, у Харківській – 139, у Запорізькій -124 людини. Лікарі закликають продовжувати дотримуватися правил протиепідемічної безпеки. Людей просять правильно носити захисні маски – так, щоб вона закривали рот і ніс, радять користуватися санітайзерами та просять усіх уникати великих скупчень людей.

На Донеччині у лабораторіях повідомляють про 112 інфікованих. За добу в області одужали 418 людей. Нині Донеччина, як і решта областей України перебуває у жовтій карантинній зоні.

Нагадаємо, що відповідно до адаптивного карантину, для кожної епідзони діють свої обмеження. Так у жовтій, зокрема, під забороною масові заходи за участі більше 30 осіб, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. На вході до закладів має бути розміщена інформація про кількість відвідувачів. До того ж зберігаються обмеження зеленої карантинної зони.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *