Пт. Чер 2nd, 2023

1 785 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби зафіксували в Україні станом на 10 червня. Зокрема, серед хворих 77 дітей та 73 медпрацівники. Спалах інфекції спостерігають у Харківській області – 128 людей, стільки ж хворих виявили і у Львівському регіоні. На Дніпропетровщині – 119 людей, у Київській – 102 хворих.

Лікарі просять усіх дотримуватися правил протиепідемічної безпеки. Зокрема, закликають уникати великих скупчень людей, у громадських місцях перебувати у захисних масках, радять користуватися санітайзерами.

На Донеччині за добу зафіксували 63 пацієнтів з діагнозом COVID-19, за цей проміжок часу в області одужали 232 людини. Нині всі області перебувають у зеленій карантинній зоні.

Днями міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що у МОЗ розглядають можливість пом’якшити карантинні обмеження. Водночас він заявив, що попри покращення епідситуації не слід забувати, – COVID-19 не подолано, жодна з Європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю, і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи.

В країні триває вакцинація населення проти COVID-19, зокрема імунізують людей і на Донеччині. Аби охопити щепленням якомога більше людей, в Краматорську запрацює 10 пунктів, де вакцинуватимуть цільові групи та людей, які зареєструвались на імунізацію через порталі «Дія». Щепитимуть людей вакциною CoronaVac.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *