Пт. Чер 2nd, 2023

1014 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби зафіксували в Україні протягом доби. Про це інформують у Центрі громадського здоров’я. Серед хворих 43 дитини та 51 медпрацівник. Спалах інфекції зафіксували у Києві – 243 пацієнти. У Дніпропетровській області – 82 людини, у Харківській та Хмельницькій областях по 60 інфікованих. В Одеській області – 48.

На Донеччині у лабораторіях повідомляють про 61 хворого на COVID-19. За добу в області одужали 218 людей.

Медики закликають дотримуватися правил протиепідемічної безпеки. Зокрема, просять усіх уникати великих скупчень людей, у громадських місцях перебувати у захисних масках, радять користуватися санітайзерами.

Нині всі області в Україні перебувають у зеленій зоні епідемічної небезпеки. У МОЗ повідомляють, що рівень захворюваності становить 53 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення.

Нагадаємо, 2 червня в Україні уряд пом’якшив карантинні обмеження. З-поміж іншого в країні дозволили проводити масові заходи за умови, що на 4 кв. метри не перебуватиме більше однієї людини. Пам’якшення стосуються й роботи кінотеатрів та інших закладів культури. У залах можуть бути зайнятими понад дві третини місць.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *