Пт. Чер 2nd, 2023

Підтоплені будинки, пошкоджені покрівлі будівель шкіл, дитячих садочків та лікарень – у Маріуполі підрахували збитки, які завдали аномальні зливи. За попередніми підрахунками містові на відновлення потрібні понад 52 мільйони гривень. Про це повідомляє міська рада.

За чотири дні червня випала півторамісячна норма опадів. Дощі затопили 178 приватних домогосподарств, 119 з яких у Приморському районі. Він став епіцентром негоди.

Нині комунальники вже відновили покрівлі 38 житлових будинків та понад шість десятків шкіл. Також полагодили дахи котелень та електропідстанцій. Ремонтні бригади місцевого Водоканалу відремонтували каналізаційний колектор. Автодорівці прочистили зливові стоки.

Водночас, у міськраді хочуть грошима допомогти людям, чиї будинки пошкоджені зливою. Постраждалим виділять до 15 тисяч гривень, в залежності від об’єму нанесеної негодою шкоди. Водночас, у Маріуполі розраховують на державну підтримку у цьому питанні.

Нагадаємо, рясні зливи накрили місто 4-го червня. Сильний дощ не вщухав до 8-го числа. Більшість вулиць міста перетворились на суцільні водойми. В деяких місцях вода сягала заввишки до півметра. Люди знімали на відео як мешканці ходять по пояс у воді та качаються на човнах. Ролики викладали у соцмережі.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *