Вт. Чер 6th, 2023

«Укравтодор» залучив для програми «Велике будівництво» $700 млн через євробонди. Державне агентство розмістило на Лондонській біржі серію бондів проєкту розбудови українських доріг. Залучені гроші використають на оновлення дорожньої інфраструктури.

У процесі розміщення «Укравтодор» отримав заявки на $2,4 млрд. Це більш ніж втричі перевищує запланований обсяг випуску. Популярність євробондів «Укравтодору» на біржі, на думку міністра інфраструктури, підтвердила значний інтерес до України з боку глобального фінансового ринку та довіру до неї як держави та великих інфраструктурних проєктів, що в ній реалізуються.

Усе це дозволило залучити на розвиток дорожньої інфраструктури $700 млн на 7 років під 6,25% та гарантії держави. Ця ставка є рекордно низькою у порівнянні з попередніми емісіями єврооблігацій України в американській валюті. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Раніше заступник голови Офісу президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявляв , що у 2021 році в Україні планується побудувати та відремонтувати 6500 кілометрів доріг.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *