Тренд на здоровий спосіб життя запроваджує Володимир Зеленський в Україні

Доступний спорт та збільшення тривалості життя українців – таку загальнонаціональну програму представив глава держави Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Здорова Україна”.

Президент поставив завдання про створення і відкриття тисяч активних парків та спортивних майданчиків майже у всіх населених пунктах країни. Вони також будуть доступними для людей з інвалідністю. На тренажерах просто неба займатимуться воркаутом, легкою атлетикою, фризбі, роликами тощо.

В країні має бути в тренді спортивний і здоровий спосіб життя, заявив Зеленський. Крім того у країні має бути розгалужена система профілактики захворювань. Адже, рання діагностика зберігає життя. 85% недуг спричинені не інфекційними захворюваннями, а онкохворобами та системи кровообігу, які вчасно не були діагностовані. Нині середня тривалість життя в Україні становить 72 роки.

Всеукраїнський форум “Україна 30. Здорова Україна” відвідав голова Донецької державної адміністрації Павло Кириленко та начальник управління фізичної культури та спорту Володимир Мицик.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут