Пт. Чер 2nd, 2023

Понад 7,5 тисяч звернень з приводу вчинення домашнього насильства зареєстрували на Донеччині протягом минулого року. Про це повідомила начальниця Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілія Золкіна. Вона також додала, що лише з початку року в області від домашнього утиску потерпіли щонайменше 2025 людей.

Від насильства потерпають не лише жінки, а також й діти та чоловіки. Для вирішення цієї проблеми в області протягом минулого року зокрема, запрацювали 3 притулки соціально-психологічної допомоги, 4 денні центри з кризовою кімнатою, 6 пунктів невідкладної медико-соціальної допомоги та 13 спеціальних мобільних бригад.

Наприклад, у центрі, що діє у Маріуполі, на денному стаціонарі можуть перебувати одночасно 10 жінок і дітей. У ньому є й кімнати для роботи з психологами. Там працюють фахівці із жінками та дітьми. Також є кімнати для групових зібрань.

Через зростанням кількості випадків прояву домашньої агресії в області цього року планують відкрити додаткові спеціалізовані притулки.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *