Пт. Чер 2nd, 2023

Кокаїнові банани – нову партію наркотиків загальною вагою у 57 кілограмів виявили в одному із складських приміщень Одеси. 46 кокаїнових брикетів знайшли у контейнері з Еквадору.

Спецоперацію провели напередодні 30 червня. Наркотики були приховані у вентиляційних люках у великогабаритній тарі з бананами. Суховантаж прибув до морського порту “Південний” на Одещині. Потому його переправили до обласного центру.

За попередніми даними вартість цієї партії за цінами чорного ринку становить майже 10 мільйонів доларів США. Слідство з’ясовує осіб причетних до перевезення наркотиків. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Це не перша спроба переправити через український порт “Південний” заборонені речовини. Зокрема, у березні 2019-го року тут конфіскували кокаїну на 51 мільйонів доларів США. Це була наймасштабніша контрабанда за останні сім років. Знаходились наркотики у коробках з-під бананів. У жовтні 2020 року у порту знов виявили 45 брикетів з наркотиками. Вони прибули з Еквадору у контейнерах з бананами.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *