Пт. Чер 2nd, 2023

Побудували котельню, приміщення для ремонту і зберігання велосипедів та майже завершили благоустрій території, – на завершальній стадії знаходиться будівництво сучасного комплексу з велосипедного спорту у Лимані. Зокрема комплекс матиме сучасну спеціалізовану трасу ВМХ.

Нині вже завершено зведення триповерхової будівлі гуртожитку, де розташовуватиметься тренажерний зал, медичний та масажний кабінети. В тренажерному залі встановили силове та інтерактивне велоспорядження.

Об’єкт входить до президентської програми “Велике будівництво”. Роботи тут розпочали ще в серпні минулого року. Їх виконують за кошти обласного бюджету. Нині для глядачів вже встановили сидіння на 400 місць, облаштували зовнішнє освітлення з використанням сонячних батарей.

Як повідомляють в управлінні фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, будують спорткомплекс в Лимані, аби відновити повноцінну діяльність Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту після переміщення закладу з Донецька.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *