Пт. Чер 2nd, 2023

Звільнення корабля від захоплення – за таким сценарієм відбувся морський етап українсько-американських навчань «Sea Breeze – 2021». Визволення судна від противника розпочали бойові плавці підрозділу спеціального призначення ВМС, які перебувають у складі водолазної та абордажної групи.

Під димовим прикриттям водолази приступили до штурму і звільнення “Балти”, який умовно був захоплений. Після цього приступили до наступної фази показових навчань. Відбувся вишкіл на корветі ВМС Румунії «Horia Macellariu». За задумом тут відбулася пожежа, її наслідки долали румунські моряки.

Умовне загоряння ліквідували спеціальним спорядженням пожежної команди та озброєнням. Допомагали морським вогнеборцям група зі складу двох катерів типу «Айленд» берегової охорони Грузії. Крім того на палубі британські військові моряки продемонстрували спорядження та озброєння, які є на патрульному кораблі Королівського флоту Великої Британії «Trent».

Показали бойове оснащення і на ракетному есмінцю військово-морського флоту США. Гостям було продемонстровано роботу доглядової команди, а також аварійної партії, яка показувала послідовність дій при евакуації із задимленого приміщення.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *