Сб. Чер 10th, 2023

У рамках міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід», із Франції до Краматорська вчергове прибув автопотяг з гуманітарним вантажем медичного призначення вартістю понад 3 мільйони гривень.

За словами засновника ініціативи «Допомога Схід», командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вантаж призначено для закладів охорони здоров’я, що розташовані у районі проведення операції Об’єднаних сил.

“Допомогу отримають міські та дитячі лікарні Краматорська, Маріупольський військовий госпіталь та лікарня міста Торецьк”, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас, він додав, що для потреб медичних закладів надійшли 84 багатофункціональних ліжка. Це високоспеціалізовані ліжка для реанімаційних та хірургічних відділень, спеціалізовані ліжка з магнітним захистом для людей з проблемами орієнтації у просторі, ортопедичні матраци та медичні розхідники.

“Попереднє вивчення наявних проблем лікарень та шпиталів, підбір і доправлення до закладів необхідного обладнання — є характерною рисою нашої стратегічної ініціативи”, – підкреслив командувач.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *