Державна продовольча споживча служба оштрафувала «Нову пошту» на 325,85 мільйонів гривень. Це сталося через порушення прав споживачів, а саме “перешкоджання перевірці” в одному із Харківських відділень компанії. Про це пише Українська правда.

Приводом для перевірки стала скарга клієнта про пошкодження посилки вартістю 500 грн. Ситуацію прокоментував екс-віце-прем’єр Володимир Цибулько: «Перевіряючі запросили документацію у керівника відділення, на що він запропонував ревізорам звернутися до керівництва компанії. Держпроспоживслужба розцінила це як перешкоду для проведення перевірки і виписала максимальний штраф сумою 325 851 634, 8 грн».

За словами компанії, штраф також було виписано із порушеннями. У ньому не зазначено, чим саме НП перешкоджала органу контролю та не вказана дата правопорушення.

Заплатити штраф потрібно протягом 15 днів. В іншому випадку рахунки заарештують, а робота всієї компанії виявиться під загрозою. «Нова пошта» у відповідь подала оскарження в Харківський окружний адмінсуд, а також звернулася до омбудсмена та міжнародних правозахисних організацій.

Фото з відкритих джерел

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут