Вт. Чер 6th, 2023

Славнозвісну недобудову в Краматорську передали у власність міста. Краматорський міський суд Донецької області виніс відповідне рішення. Йдеться про багатоповерхівку, яку місцеві жителі прозвали “Чечня”.

Як йдеться в повідомленні пресслужби Краматорської міської ради, рішення суду набуде законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Тоді громада має вирішити подальшу долю об’єкту.

Ще влітку минулого року з’явилася інформація, що на місці недобудов влада планує розпочати будівництво нових житлових будинків за рахунок коштів іноземних донорів. А у вересні тодішній міський голова Краматорська Андрій Панков підписав Меморандум про співпрацю, яким було передбачено будівництво нового багатоквартирного будинку для переселенців у рамках співпраці з Міжнародною організацією з міграції.

В січні 2021 депутати Краматорської міськради підтримали розробку проєкту землеустрою для відведення земельної ділянки під це будівництво. В березні 2021 міський голова Олександр Гончаренко оголосив про будівництво на “Чечні” нового житловго масиву “Європейський”. Паралельно з цим Краматорська міська рада подала заяву до суду про визнання прав власності на 7-поверхову недобудову.

Питання щодо подальшої долі недобудов у цьому районі неодноразово підіймали на рівні громадскості. Адже, будівля є місцем скупченя наркозалежних, посиденьок підлітків, там часто траплялися нещасні випадки.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *