Пт. Чер 2nd, 2023

11 липня з нагоди Дня рибалки та ініціативи місцевих громадських організацій у Мирнограді було проведено захід, який складався з кількох частин.

Захід було проведено з метою популяризації альтернативного дозвілля, підвищення почуття гордості за своє місто, адже водойма, біля якої проводилось святкування має особливу атмосферу.

Одним з гостей свята був радник Мирноградського міського голови Юрій Третяк, який був активним глядачем, а також підготував коротенький відео-ролик про сам захід.

Спортивна риболовля розпочалась з шостої години ранку та тривала досить напружено до 11 години дня. Для маленьких учасників, окрім можливості спробувати себе у якості рибалок було запропоновано ігрову програму, яка складалась з різноманітних конкурсів на спритність та командну роботу. Всім хто брав участь в цих міні змаганнях було вручено пам’ятні подарунки. Наприкінці святкування всіх об’єднала за спільним столом справжня уха, яку було за спеціальним рецептом приготовано організаторами заходу.

Важливо відмітити, що захід став можливим завдяки співпраці місцевих громадських організацій ” Морс”, ГО “УСВА”, ГО “Портал “Пошук”, ГО “Klevant”, ТатоHub.Мирноград за підтримки ТМ #Flagman та #Goldenfis

 

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *