Велотурист з Краматорська відправився у подорож Україною. У компанії з шести друзів-однодумців за 12 днів вони проїхали 1400 кілометрів. Про це пише інтернет-видання KramatorskPost.

Велолюбитель зібрав однодумців зі Слов’янська та Краматорська. Про свою поїздку Роман Кузюбердин розповідає: “Коли їдеш відпочити в одне якесь місце, то бачиш тільки це місце. А ми стільки всього бачили! У таких мегакруто місцях побували! І всього лише за 12 днів! Ось в чому краса таких поїздок!”

Фото KramatorskPost

Велолюбителі проїхали 1400 км від Ізмаїла до Мелітополя, ночували у наметах та доїхали до самого “краю” України.

Роман каже, що на велосипедах зручно. Адже в конкретних містах не треба шукати якийсь транспорт, щоб встигнути побачити всі визначні пам’ятки міста. А по дорозі можна побувати в таких місцях, які звичайним туристам не доступні. Але варто ретельно підготуватися та правильно зібрати багаж. Саме тоді вирушити у велоподорож зможе будь-який охочий.

“Треба також правильно розрахувати свої сили. Велосипед виходить важким, близько 50-60 кг. Тому він повинен бути міцним і повністю справним. Потрібно правильно зібратися: буквально кожну дрібничку, оцінити, наскільки вона може бути потрібна в поїздці. Ну, і дотримуватися запланованого часу. Щоб вкластися в нього, в Ізмаїл ми приїхали на поїзді. Звідти до Мелітополя – на великах. А з Мелітополя поверталися до Лозової на електричці. І з Лозової вже знову на великах додому”, – ділиться Роман з редакторами інтернет-видання.

Фото KramatorskPost

Турист з Краматорська захоплюється велосипедом ще з років студентства. З тих часів завжди на двох колесах, навіть на роботу. Своїй родині Роман Кузюбердин також придбав залізних коней. Першу велопоїздку здійснив до Бердянська. Потім почав організовувати сумісні подорожі через соціальні мережі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут