Сб. Чер 10th, 2023

Українського пірата затримали співробітники Служби Безпеки України. Жителя Миколаївщини підозрюють у захоплені корабля в Індійському океані.

Чоловік влаштувався у міжнародну компанію, яка займається охороною комерційних судн від піратів, але натомість згодом сам захопив його. Погрожуючи зброєю капітану, зловмисник заявив команді, що він вимагає зміни курсу судна та грошову винагороду у 500 тис. доларів США.

Перемовини із менеджерами компанії судновласника тривали 4 дні. Пірата вдалося вмовити здати зброю та розблокувати човен за 6 тис. Але коли зловмисник повернувся на плавучу базу охоронної компанії, він захопив її арсенал і почав нові перемовини.

Компанія відмовилася виплачувати викуп. Чоловік встиг викинути частину зброї, а потім його зупинили силою. Оскільки події відбувалися у відкритому морі, його неможливо було притягнути до відповідальності.

Пірата вдалося затримати вже в Україні. Під час спецоперації співробітників СБУ зловмисника викрили у Миколаєві. З часу повернення на Батьківщину він кілька разів міняв паспорти і місця проживання.

Нині йому оголошено підозру та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. За інформацією пресслужби СБУ, це перший випадок в історії України, коли особі повідомлено про підозру саме у піратстві.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *