Через тренажери та лабіринти: рятувальники змагалися за звання кращої газодимозахисної служби

Рятувальники змагались за звання найкращої ланки газодимозахисної служби. 18 команд з’їхалися з усієї області. Учасники відповіли на теоретичні завдання та пройшли інструктаж з охорони праці. Після чого почалися власне змагання.

Рятувальники мали оперативно перевірити апарати, після чого виконували вправи у теплодимокамері, здійснювали порятунок умовного постраждалого із задимленого приміщення, виконували вправи на силовому тренажері «Кайзер», долали лабіринт. Та, нарешті, оперативно розгортали шланги від автоцистерни із подачею ствола.

До слова, змагання командні. Тож, судді враховували як працюють всі члени підрозділу і, якщо хтось допускав помилку, то бал знімали всім учасникам. Такі змагання – це можливість в умовах, наближених до бойових перевірити швидкість та злагодженість роботи рятувальників.

Цьогоріч перше місце посіла команда 12-го Державного пожежно-рятувального загону Краматорська, друге – команда 45-ої Державної пожежно-рятувальної частини з Дружківки, третє місце – команда 27-го Державного пожежно-рятувального загону з селища Велика Новосілка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут