Допомогти ветеранам АТО і ООС реалізуватися: у Краматорську відбудеться презентація проєкту

0
48

Допомогти учасникам російсько-української війни адаптуватися у цивільному суспільстві – таке хоче реалізувати проєкт під назвою “Рівний рівному – реінтеграція ветеранів АТО в місцевій спільноті”. Задум належить координаторам центру підтримки ветеранів АТО “Поруч”.

Презентація цієї платформи відбулася у Краматорську. У цьому проєкті також братимуть участь родини колишніх учасників бойових дій. Допомога надається у чотирьох напрямках: ветеран-самодопомога ,ветеран-родина ,ветеран-громада і ветеран-самореалізація.

Зокрема в центрі планують проводити майстер-класи ,тренінгові заняття з консультації психолога та курси позитивного батьківства. Відновити сили та перезавантажитись учасники проєкту можуть під час занять танцями, вивчення іноземних мов, арт- та адреналінотерапії.

Це неофіційний термін реабілітації військових, він передбачає походи в гори, сплави річками, сімейні поїздки. Реалізувати проєкт планують до серпня 2022 року. Допомогти хочуть близько двом тисячам ветеранів, мешканцям Донеччини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут