Нд. Лют 5th, 2023

В Україні за добу – 1447 хворих на COVID-19. Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України. Серед інфікованих 104 дитини та 38 медпрацівників. Найбільшу кількість підтверджених випадків коронавірусної хвороби зареєстрували у Києві – 181 людина, в Одеській області – 130, у Дніпропетровській – 93 у Харківській – 89, у луганській – 65, на Черкащині зареєстрували – 62 людини.

Протягом вівторка, 17 серпня, на Донеччині у лабораторіях діагноз COVID-19 підтвердили ста п’ятдесяти п’яти пацієнтам, за цей ж час в області одужали 63 людини.

У Міністерстві охорони здоров’я оновили вимоги до медичних закладів, де лікуватимуть пацієнтів хворих на COVID-19. Зокрема медпрацівники, що лікують пацієнтів з коронавірусом, не мають надавати допомогу іншим пацієнтам. Адже один анестезіолог не може надавати, наприклад, допомогу пацієнту, якому підтвердили діагноз COVID і одночасно допомагати під час пологів.

Серед вимог до лікарень також здійснення додаткових доплат співробітникам закладу охорони здоров’я, які безпосередньо задіяні у лікуванні пацієнтів з коронавірусом у розмірі до 300 % заробітної плати.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *