7 медалей здобули легкоатлети Донеччини на Юнацькому чемпіонаті

Спортсмени з Донеччини стали переможцями Юнацького чемпіонату з легкої атлетики Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. Золото на чемпіонаті здобув вихованець Дружківської Дитячо-юнацької спортивної школи, представник Школи вищої спортивної майстерності Михайло Брудін. 16-річний атлет переміг у метанні 1,5 –кілограмового диску. З результатом 58.10 метрів він обійшов всіх 11 суперників.

Срібну медаль з чемпіонату привезла спортсменка з Торецька 17-річна Марія Ларіна. У змаганнях зі штовхання ядра учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки відправила 3-кілограмовий спортивний снаряд на позначку 15.51 м.

Загалом за результатами міжнародного легкоатлетичного турніру в Сербії, що зібрав команди 17 держав, скарбничка збірної України поповнилася 7 медалями: 3 золотими, 3 срібними та 1 бронзовою.