Сб. Лют 4th, 2023

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів липня. Відбір проводила експертна група обласного Управління фізичної культури і спорту у трьох категоріях: з олімпійських і неолімпійських видів спорту, а також видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнали боксера з Покровська Рената Чубревичева. Він переможець чемпіонату Європи серед юніорів, що відбувся в столиці Грузії – Тбілісі. Відповідно звання тренера місяця отримав його наставник Батіралі Карімов – тренер-викладач Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу та Школи вищої спортивної майстерності.

У категорії «Неолімпійські види спорту» кращими визнали майстра спорту України з гирьового спорту Олександра Рибіна та його тренера Василя Самойлова. Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали представники міста Маріуполь: заслужений майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням слуху, чемпіон України у штовханні ядра й метанні диска Наталія Урсуленко та її наставник Юрій Ревенко, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *